Vážení zákazníci, vítejte na webových stránkách Salonu Mary´s.

Salon Mary´s nabízí profesionální poradenství zejména v oblasti svateb a společenských událostí. Snažíme se o individuální přístup ke každé zákaznici a tím zajišťujeme pokaždé výjimečný výsledek.

Díky široké škále obchodních partnerů umíme zajistit svatby na klíč i pomoci při organizaci plesů a společenských událostí. Kromě půjčování a prodeje svatební a společenské módy též nabízíme šití na zakázku. Většina našich modelů je autorských, tzn., že je nenaleznete v žádném jiném salonu. Spolupracujeme na mnoha projektech, sponzorujeme mnohé společenské události a též spolupracujeme s tanečními školami. Pravidelně se účastníme různých módních přehlídek i svatebních veletrhů.

Něco málo z historie:

Salon vznikl v srpnu 2016 v bývalých prostorách dobře známého Salonu Ornela. Jmenuji se Marie Perlíková a Salon Ornela jsem odkoupila od bývalých majitelů v roce 2015. Po prvních zkušenostech v této oblasti podnikání jsem se rozhodla kompletně změnit zavedený systém prodeje a zejména dramaticky obměnit většinu sortimentu tak, aby salon „šel s dobou“. Dále jsem rozšířila doplňkové služby až na ucelený komplex služeb. Mým hlavním cílem je, aby u nás zákazníci našli veškerý sortiment a usnadnili si tak výběr a ušetřili čas i peníze.

Jakmile jsem došla do této fáze, rozhodla jsem se salon přejmenovat a dát jasně najevo, že je v Plzni zcela něco nového, moderního a stylového. Salon jsem pojmenovala po své maličkosti, protože za vším, co dělám, si stojím. Snažím se o nadstandartní přístup k zákazníkovi, což si troufám říci, salon značně odlišuje od konkurence.

Přijďte se na vlastní kůži přesvědčit a jednoduše chtějte víc!

Moc se na vás těšíme,

já, i mé kolegyně.

Váš Salon Mary´s a jeho dream team